Kolektif Ürün ve Hizmetler

Daha iyi bir gelecek için bilim ve işbirliği!

BilimKoop olarak yürüttüğümüz tüm projelerimizde en temel amacımız işbirliği ve dayanışma kültürünü özümsemiş; endüstriyel, toplumsal ve çevresel problemlere bilim ve teknoloji ile birlikte çözüm üretmeye odaklanan büyük bir topluluk yaratmak. Bu hedefimize sizler de kooperatifimize ortak olarak katkı sunabilir; kolektif olarak geliştirdiğimiz ürünlerimizi satın alabilirsiniz. 

Kitaplar

BilimKoop öncülüğünde interdisipliner konularda online ya da basılı olarak satışı gerçekleştirilecek olan araştırma, derleme ve raporlar için hazırlanan kitaplar için ön alımları buradan gerçekleştirebilirsiniz. 

Yeni Kooperatifçilik Hareketi

Kooperatifçilik alanında ulusal ve uluslararası deneyimlerden yola çıkarak yerel kalkınmaya katkı sunacak kooperatif örnekleri ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanan kolektif kitap.

Türkiye'de Teknoloji ve Bilim'de İşbirliği

Ülkemizde bilim ve teknoloji girişimciliği ve yatırımcılığı; diğer ülkelerle kıyaslanması; işbirliğinin önemi, bu alanlarda kurulan kooperatifler, ar-ge kooperatifleri hakkında kitap. 

Kitap (Online)

49 TL

Kitap (Basılı)

89 TL

Kitap (Online)

59 TL

Kitap (Basılı)

99 TL

Diğer Kolektif Projelerimiz

HacknBreak Açık İnovasyon Kampı

HacknBreak kâr amacı gütmeyen, özgün bir bilim, teknoloji, tasarım etkinliği formatıdır.  6 yıldır, Türkiye’nin en nitelikli ve en yaratıcı insanlarını bir araya getirmek, aynı mekanda ve ortak bir hedef için çalışmalarını sağlamak ve birlikte üretmeye teşvik etmek amacıyla düzenliyoruz.

Her yıl 200’e yakın konu uzmanı ~1.000 civarında her yaştan genç yeteneğin ve uzmanın katıldığı HacknBreak kampı bu yıl da Covid-19 pandemisi nedeniyle online gerçekleştirilecek. 

OpenCampus Kooperatif Akademi

OpenCampus ile sosyal, ekonomik ve çevresel olarak sürdürülebilir bir yer ve topluluk yaratmak için pek çok yeni ekonomi ve iş modelini (döngüsel ekonomi, sosyal ekonomi, dayanışma ekonomisi gibi) temel alan bir “Kooperatif Akademi” ve “Kooperatif Üretim Mekanı” geliştirmeyi amaçlıyoruz. Üretim ve çalışma perspektifimiz Open Innovation, Open Science, Open Data, Open Source yaklaşımlarından besleniyor.

Eğer sen de “BİZ YAPTIK” demek istersen, kooperatifimize ortak olabilirsin.

Nano Destek Verebilirim!

50 TL

Mini Destek Verebilirim!

100 TL

Midi Destek Verebilirim!

500 TL