DİJİTAL / FİZİKSEL ÜRÜN GELİŞTİRME

Dijital ve fiziksel ürünler, hizmetler ve insanların sevdikleri deneyimler yaratarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çalışıyoruz.

Dünya başarılı ürünlerle dolu. Oysa başarılı ürünlerin bin katı kadar ürün ya ürün geliştirme sürecini tamamlayamadı ya da gerekli faydayı sağlayamadığı ve başarılı bir kullanıcı deneyimi sunamadığı için öldü. Başarısız ürünlerin tarihçisi olmadığı için, hikayeleri pek konuşulmaz.

Ürün geliştirmenin oldukça karmaşık ve maliyetli bir süreç olduğunu biliyoruz. Farklı ölçeklerdeki yapıların (startuplar, holdingler, kooperatifler, yerel yönetimler, sivil toplum ve kamu kurumları vb), ürün ve servis geliştirme projelerini gerçekleştiriyoruz. Farklı personaları, farklı endüstriyel dinamikleri göz önünde bulundurarak, alanında deneyimli, sertifikalı ürün ve proje yöneticilerinin liderliğinde hayallerinizin ötesinde ürün ve servisler tasarlıyoruz. Beklentileri aşmak için, bilimsel metotlar ve topluluk zekasıyla hızlı ve öngörülebilir ürün geliştirme süreçlerinde TRIZ, design sprint, hackathon gibi yenilikçi yöntemlerden faydalanıyoruz.